Księgowa - Usługi Księgowe - Rachunkomania

Prowadzenie przedsiębiorstwa to ogrom obowiązków, konieczność dbania o kwestie związane z pracownikami, partnerami, klientami oraz jednoczesne podejmowanie starań, żeby firma się rozrastała i zwiększała swoje dochody. Jeśli to możliwe, warto przekazywać część z tych obowiązków wyspecjalizowanym podmiotom, takim jak np. rzetelne biuro rachunkowe. Korzystanie z pomocy specjalisty pozwoli przedsiębiorcy znacznie oszczędzić czas. To z kolei da mu możliwość skupienia swoich sił, zapału i energii na sprawach, które rzeczywiście wymagają jego uwagi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług księgowych?

Pomagamy w wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa

Pod słowem „księgowość” kryje się mnóstwo obowiązków i procesów, czego dowodzi kształt naszej oferty. Skonstruowaliśmy ją w taki sposób, żeby w jednym miejscu mogli Państwo otrzymać kompleksowe wsparcie. To znaczne ułatwienie – wystarczy powiadomić nas o chęci rozszerzenia współpracy, a my postaramy się elastycznie dopasować do Państwa aktualnego zapotrzebowania na usługi księgowe. To przydatna opcja nie tylko w sytuacjach, kiedy pojawia się konieczność pogłębienia świadczonego przez nas wsparcia. Komplementarność naszych usług oznacza też, że jesteśmy w stanie wspomóc Państwa doraźnie – dokładnie wtedy, kiedy pojawia się taka potrzeba.

Korzystanie z większego kapitału intelektualnego

Więcej pracowników to większe doświadczenie i sprawniejsze działanie. Jednym z problemów związanych z zatrudnieniem przez firmę jednej księgowej jest ograniczona perspektywa. Nawet świetny specjalista nie jest w stanie spojrzeć na problem z tak wielu stron, co cała ekipa wykwalifikowanych księgowych, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Codziennie dzielimy się z naszymi klientami wiedzą, którą przyswajaliśmy przez lata praktyki. Wierzymy, że wspólne działanie zawsze przynosi lepsze efekty.

 

Rzetelnie prowadzona księgowość

W naszej firmie każdy ma jasno przydzielone obowiązki i skupia się na nich, ale w razie konieczności, istnieje też możliwość wymienienia się doświadczeniami. Powierzenie spraw finansowych jednej księgowej może prowadzić do sporych niedogodności, gdy pracownik wyjedzie na urlop lub po prostu się rozchoruje. U nas prowadzenie księgowości wygląda inaczej. Dzięki temu, że nasza załoga składa się z odpowiedniej liczby pracowników, zawsze mogą Państwo liczyć na to, że księgowość firmy będzie w dobrych rękach.

Profesjonalne usługi księgowe dopasowane do Państwa potrzeb

Wyręczamy naszych klientów ze stolicy i okolic (Piaseczno, Lesznowola, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna) w wielu obowiązkach. Nie znaczy to wcale, że przez to przestają się oni orientować w tym, jak wygląda ich księgowość. Jesteśmy nastawieni na kontakt z klientami. Dokładnie poznajemy ich oczekiwania, dzięki czemu mogą liczyć na w optymalnie dopasowane wsparcie. Informujemy, odpowiadamy na pytania i tłumaczymy kwestie, które interesują naszych klientów. Profesjonalizm, życzliwe nastawienie i otwartość sprawiają, że zostają z nami firmy działające na różną skalę i różnych branżach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Rachunkomanii.

Usługi księgowe

Obsługa:

  • Ksiąg handlowych
  • Podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych
  • Karty podatkowej

Usługi kadrowe i płacowe

Prowadzenie spraw pracowniczych:

  • Usługi kadrowe
  • Usługi płacowe

Fakturowanie

Prowadzenie sprzedaży w imieniu Klienta

Zarządzanie płatnościami

  • Obsługa rachunku bankowego
  • Monitorowanie należności i zobowiązań

Elektroniczne archiwum umów

  • Wygodna forma przechowywania dokumentów
  • Uporządkowanie i kontrola obiegu umów

Inne usługi

Dodatkowe usługi